Stavby krbů

Realizujeme stavby krbů,ukázky naší práce najdete ve fotogalerii.

Proč pořídit krb?
Krby působí na člověka vždy pozitivně - psychologové dokonce doporučují krby jako ověřené domácí psychoterapeuty, prozářit tělo i duši teplem, světlem a pozitivní energií. Člověk vnímá krb několika smysly.
Krb, pokud je postaven zkušenými krbaři, je velmi účinným topidlem. S pomocí krbové vložky a kvalitně provedeným systémem teplovzdušného vytápění dokáže krb vytápět účinně nejen místnost, v níž se krb nachází, ale několik místností i celý dům.
Díky příznivé ceně dřeva je vytápění krbem velmi levným způsobem vytápění a provozujeme-li krb většinu topné sezóny, pak dokáže uspořit až několik desítek tisíc korun ročně, které bychom k dosažení tepelné pohody potřebovali, kdybychom dům vytápěli například plynem.
Používáme-li pro topení v krbu výhradně kvalitní vysušené krbové dřevo bez nekvalitních příměsí, můžeme o krbu hovořit jako o velmi ekologickém topidle. Zplodiny z hoření kvalitního dřeva obsahují prakticky jen vodní páru a velmi nepatrné množství oxidu uhelnatého, zcela nepatrně zatěžující životní prostředí.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení